EestiEnglishРусскийDeutschPolskiČeštinaNorwegianFrançais

Kontakt

Puidukoda teostab müüki läbi edasimüüjate

Eraisikutel ja ettevõtetel palume pöörduda edasimüüjate poole.

-> Edasimüüjad

 

Müük

 


 

 

 


 


 

       
Toivo Tammekivi

Toivo Tammekivi estonian english

Müügijuht - Läti, Leedu ja Eesti turud

toivo@puidukoda.eu

 

Jaagup LehesEstonianUKGER

Müügijuht - Euroopa (Suurbritannia, Tsehhi, Poola, Ungari, Rumeenia, Soome, Rootsi, Norra, Taani, Belgia ) ja USA 

GSM +372 525 7036 jaagup@puidukoda.eu

       
       
 

Baibi Villem eng

Turundusassistent

GSM +372 5800 4316 baibi@puidukoda.eu


 

       

 

 

Karoli Hainsooestonianenglish

Müügijuht - Kreeka, Aasia turud (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

GSM +372 526 1194 karoli@puidukoda.eu

 

 

Martin Truupõld

Müügiassistent

GSM +372 5196 5831 martin.truupold@puidukoda.eu

       
 

 

   


Tootmine  

     
Martin Stserbakov

Martin Stserbakov

Tootmisjuht

GSM +372 527 9325 martin@puidukoda.eu

 

 

 

       

 

 


Kadi-Ly Pindma

Kvaliteedispetsialist

kadi-ly@puidukoda.eu

 

 


 

 

 

       
Annika Veidenberg

Annika Veidenberg

Tootmisassistent

GSM +372 5850 4334
annika@puidukoda.eu

 Karel lepik

Karel Lepik

Tootmisassistent

karel@puidukoda.eu

 

       

 

Ost ja logistika  


   

Nikolai Belaš


Nikolai Belaš

Ostujuht


GSM +372 5331 5973 nikolai@puidukoda.eu

 

 

Kati Teppo

Ostuspetsialist

GSM +372 5400 5860 kati.teppo@puidukoda.eu


     
 

 

Hedi Ebert

tollideklarant-ostulogistik

GSM +372 5291775 hedi@puidukoda.eu

 

   
       
Raivo Fomitsev

Raivo Fomitsev

Logistik

Tel. +372 4338 690
GSM +372 5269 580
raivo@puidukoda.eu
skype puidukoda.raivo

 Armas Hendrik Armas Hendrik

Laojuhataja-logistik

GSM +372 5298 824
armas@puidukoda.eu
       
Tiiu Muska

Tiiu Muska

Ostu- ja logistikaassistent

Tel. +372 4338 690
tiiu@puidukoda.eu

 Kristiine Kõiv Jaana Einmann

Logistikaassistent

Tel. +372 4338 690
info@puidukoda.eu

 


 



Raamatupidamine
   
       
 Egle Tšetšin

Egle Tšetšin  

Raamatupidaja 

Tel. +372 4338 692 egle@puidukoda.eu

 

Piret Taliaru

Raamatupidaja

Tel. +372 4338 692 piret.taliaru@puidukoda.eu

 


     
 Juhtkond    

 

 siluett Katrin Hünerson

Pearaamatupidaja

Tel. +372 4338 692
katrin@puidukoda.eu

 

Rein Vaheoja

Logistikaosakonna juht

GSM +372 5662 7586
rein@puidukoda.eu

       
 

 

 

 

 

 

       
 

 

Martin Stserbakov

Martin Stserbakov

Tootmisjuht

GSM +372 527 9325 martin@puidukoda.eu

Veebitehas