EestiEnglishРусскийDeutschPolskiČeštinaNorwegianFrançais

Kontakt

Puidukoda teostab müüki läbi edasimüüjate

Eraisikutel ja ettevõtetel palume pöörduda edasimüüjate poole.

-> Edasimüüjad

 

Müük

 


 

 


Tarmo Vadi

Tarmo Vadi   estonia 

Müügijuht – Eesti (hulgimüük)

GSM +372 5130 717
tarmo@puidukoda.eu

kristjan saks

Kristjan Saks   estonian english russian german

Müügijuht Prantsusmaa, Kreeka, Aasia turud (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

GSM +372 5107 313
kristjan@puidukoda.eu

       
Hendrik Moora

Hendrik Moora estonian english

Müügijuht - Saksamaa,  Holland, Itaalia, Austria,  Hispaania, Läti, Portugal

GSM +372 5248 823
hendrik@puidukoda.eu

Toivo Tammekivi

Toivo Tammekivi Estonian English

Müügijuht - Leedu, Suurbritannia, Ungari, Rumeenia, Soome, Rootsi, Norra, Taani, Belgia

GSM: +372 5373 5693
toivo@puidukoda.eu

       

 

Jaagup Lehes Estonian UK GER

Müügijuht

GSM +372 5257 036
jaagup@puidukoda.eu


 

Karoli Hainsoo estonian english

Müügiassistent

GSM +372 526 1194
karoli@puidukoda.eu


Tootmine  

     
Martin Stserbakov

Martin Stserbakov

Tootmisjuht

GSM +372 527 9325

martin@puidukoda.eu

 

Jürgen Kukk

Jürgen Kukk

Tootmisjuht (järelväärindamine)

GSM +372 55622 646
jyrgen@puidukoda.eu

       
Priit Siimu

 

Priit Siimu

Tehnikajuht

GSM +372 52 40 313
priit@puidukoda.eu

 


 

Kadi-Ly Pindma

Kvaliteedispetsialist

kadi-ly@puidukoda.eu

 

 

       
Annika Veidenberg

Annika Veidenberg

Tootmisassistent

GSM +372 5850 4334
annika@puidukoda.eu

 Karel lepik

Karel Lepik

Tootmisassistent

karel@puidukoda.eu

 

       

 

Ost ja logistika  


   

Nikolai Belaš


Nikolai Belaš

Ostujuht

GSM +372 5331 5973


nikolai@puidukoda.eu

 

 

Hedi Ebert

tollideklarant-ostulogistik

GSM +372 5291775

hedi@puidukoda.eu


     
Raivo Fomitsev

Raivo Fomitsev

Logistik

Tel. +372 4338 690
GSM +372 5269 580
raivo@puidukoda.eu
skype puidukoda.raivo

 Armas Hendrik Armas Hendrik

Laojuhataja-logistik

GSM +372 5298 824
armas@puidukoda.eu
       
Tiiu Muska

Tiiu Muska

Logistikaassistent

Tel. +372 4338 690
tiiu@puidukoda.eu

 Kristiine Kõiv Jaana Einmann

Logistikaassistent

Tel. +372 4338 690
info@puidukoda.eu

 


 



Raamatupidamine
   
       
 Egle Tšetšin

Egle Tšetšin  

Raamatupidaja 

Tel. +372 4338 692

egle@puidukoda.eu

 

Piret Taliaru

Raamatupidaja

Tel. +372 4338 692

piret.taliaru@puidukoda.eu

 


     
 Juhtkond    

 

 siluett Katrin Hünerson

Pearaamatupidaja

Tel. +372 4338 692
katrin@puidukoda.eu

 

Rein Vaheoja

Logistikaosakonna juht

GSM +372 5662 7586
rein@puidukoda.eu

       
 

Karis Hindriksoo-Pitsi   

Arendusjuht


GSM +372 520 0773
karis@puidukoda.eu

 

 

Tiiu Pirsko

Personalijuht

GSM +372 511 1183

tiiu.pirsko@puidukoda.eu

 

       
 kristjan saks

Kristjan Saks

Tegevjuhi asetäitja

GSM +372 5107 313
kristjan@puidukoda.eu

 Tanel Leevit

 Tanel Leevit

 Tehase juht
 
 GSM +372 5698 0747
 tanel@puidukoda.eu

Veebitehas