EestiEnglishРусскийDeutschPolskiČeštinaNorwegianFrançais

Kontakt

 

Puidukoda teostab müüki läbi edasimüüjate

Eraisikutel ja ettevõtetel palume pöörduda edasimüüjate poole.

-> Edasimüüjad

 

Margus Pauts

Margus Pauts 

Tegevjuhi KT

Mob +372 511 3550

margus.pauts@puidukoda.eu

Jean Lemaitre

Jean Lemaitre 

Tegevjuhi KT

 Mob +33 637 030 463 

 j.lemaitre@protacfrance.com

 Müük


     

Toivo Tammekivi estonian english

Müügijuht - Läti, Leedu, Kesk-Euroopa ja Skandinaavia turud

toivo@puidukoda.eu

 

Jaagup LehesEstonianUKGER

Müügijuht - Euroopa, Põhja-Aafrika ja USA turud

Mob +372 525 7036

jaagup@puidukoda.eu

       

Karoli Hainsooestonianenglish

Müügijuht - Kreeka, Aasia turud (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

Mob +372 526 1194

karoli@puidukoda.eu

 

Martin Truupõld

Martin Truupõld

Müügi koordinaator - Poola, Tsehhi, Leedu

Mob +372 5196 5831

martin.truupold@puidukoda.eu

Merilin Parts

 

Merilin Parts 

Müügiassistent

Mob +372 555 71133

merilin@puidukoda.eu

Martin Viljak  

Müügijuht - Eesti turg

Mob +372 53335378

martin.viljak@puidukoda.eu

 

 

Sigrid Morozov

 

Sigrid Morozov

Müügi koordinaator

Mob +372 58273800

sigrid@puidukoda.eu

 

 

 

Baibi Villem 

Turundusspetsialist

Mob +372 5800 4316

baibi@puidukoda.eu

 

 

Tootmine   

 

   
Martin Stserbakov

 

 

Martin Stserbakov

Tootmisjuht

Mob +372 527 9325

martin@puidukoda.eu

 

Kadi-Ly Pindmaa

Kadi-Ly Pindma 

Kvaliteedispetsialist

kadi-ly@puidukoda.eu

       
Annika Veidenberg

Annika Veidenberg

Tootmisassistent

Mob +372 5850 4334

annika@puidukoda.eu

 Karel lepik

Karel Lepik

Tootmisassistent

karel@puidukoda.eu

 

 

 

 

 

   

 

Ost ja logistika  


   

Nikolai Belaš

Nikolai Belaš 

Ostujuht


Mob +372 5331 5973

nikolai@puidukoda.eu

 Kati Teppo

Kati Teppo 

Ostuspetsialist

Mob +372 5400 5860

kati.teppo@puidukoda.eu


     
 

Hedi Ebert

tollideklarant-ostulogistik

Mob +372 5291775

hedi@puidukoda.eu

 

   
     

 

 

Raivo Fomitsev

Raivo Fomitsev

Logistik

Tel. +372 4338 690
Mob +372 5269 580
raivo@puidukoda.eu
skype puidukoda.raivo

 Armas Hendrik

Armas Hendrik

Laojuhataja-logistik

Mob +372 5298 824

armas@puidukoda.eu

       
Tiiu Muska

Tiiu Muska

Ostu- ja logistikaassistent

Tel. +372 4338 690
tiiu@puidukoda.eu

 Kristiine Kõiv Jaana Einmann

Logistikaassistent

Tel. +372 4338 690
info@puidukoda.eu

 


 



Raamatupidamine
   
       
 Egle Tšetšin

Egle Tšetšin  

Raamatupidaja 

Tel. +372 4338 692 egle@puidukoda.eu

 

Kati Öövel

Raamatupidaja

Tel. +372 4338 692 

kati@puidukoda.eu

 


     
 Juhtkond    

 

 

Maarja Laansalu

Pearaamatupidaja

Mob. +372 5301 1210


maarja@puidukoda.eu

 Rein Vaheoja

Rein Vaheoja

Logistika- ja haldusosakonna juht

Mob +372 5662 7586


rein@puidukoda.eu

       
       
 Marit Tisler

Marit Tisler

Personalijuht

Mob +372 521 0764

 

marit@puidukoda.eu

Martin Stserbakov

Tootmisjuht

Mob +372 527 9325

 

martin@puidukoda.eu

Veebitehas