EestiEnglishРусскийDeutschPolskiČeštinaNorwegianFrançais

Kontakt

 

NB! Puidukoda ei teosta müüki eraisikutele ja ehitusettevõtetetele.

       Palume eraisikutel ja ehitusettevõtetel pöörduda meie edasimüüjate poole -> Edasimüüjad

Müük

 


 

 


Tarmo Vadi

Tarmo Vadi   estonia 

Müügijuht – Eesti hulgi
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5130 717
tarmo@puidukoda.eu

kristjan saks

Kristjan Saks   estonian english russian german

Müügijuht - Prantsusmaa, Kreeka, Aasia turud (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5107 313
kristjan@puidukoda.eu

       
Hendrik Moora

Hendrik Moora estonian english

Müügijuht - Saksamaa,  Holland, Itaalia, Austria,  Hispaania, Läti, Portugal
GSM +372 5248 823
FAX +372 4338 691
hendrik@puidukoda.eu

Toivo Tammekivi

Toivo Tammekivi Estonian English

Müügijuht - Leedu, Suurbritannia, Ungari, Rumeenia, Soome, Rootsi, Norra, Taani, Belgia
GSM: +372 5373 5693
FAX +372 4338 691
toivo@puidukoda.eu
       

 Mari Kattago


Mari Kattago Estonian English Russian

Müügiassistent
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5204 407
mari@puidukoda.eu

 

 

 
 

 


Tootmine  

     

Tanel Leevit


Tanel Leevit

Tehase juht
Fax. +372 4338 691
GSM +372 56980747
tanel@puidukoda.eu

 


Martin Stserbakov

 Tootmisjuht
 Fax. +372 4338 691
 GSM +372 527 9325
martin@puidukoda.eu
       
Jürgen Kukk


Jürgen Kukk

Tootmisjuht (järelväärindamine)
Fax. +372 4338 691
GSM +372 55622 646
jyrgen@puidukoda.eu

 

Priit Siimu

Priit Siimu

Tehnikajuht
Fax. +372 4338 691
GSM +372 52 40 313
priit@puidukoda.eu


       
Annika Veidenberg

Annika Veidenberg

Tootmisassistent
FAX. +372 4338 691
GSM +372 5850 4334
annika@puidukoda.eu

 Karel lepik

Karel Lepik

Tootmisassistent
FAX. +372 4338 691
karel@puidukoda.eu

 

       

 

Ost ja logistika  


   

Nikolai Belaš


Nikolai Belaš

Ostujuht
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5331 5973
nikolai@puidukoda.eu

Raivo Fomitsev

Raivo Fomitsev

Logistik
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5269 580
raivo@puidukoda.eu
skype puidukoda.raivo
       
Armas Hendrik Armas Hendrik   

Laojuhataja-logistik
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5298 824
armas@puidukoda.eu

 Tiiu Muska

Tiiu Muska

Ostuassistent
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
tiiu@puidukoda.eu

       
Kati Öövel

Kati Öövel

Ostuassistent
(lapsehoolduspuhkusel)
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
kati@puidukoda.eu

   

 

Administratsioon
  

     
Kristiine Kõiv


Jaana Einmann

Sekretär-asjaajaja
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
info@puidukoda.eu

Kristiine Kõiv


 Kristiine Kõiv

 Sekretär-asjaajaja
 (lapsehoolduspuhkusel)
 Tel. +372 4338 690
 Fax. +372 4338 691
 info@puidukoda.eu



   
 siluett

 

Katrin Hünerson

Pearaamatupidaja
Tel. +372 4338 692
Fax. +372 4338 691
katrin@puidukoda.eu

 Piret Kallas

 

 Piret Kallas

 Raamatupidaja
 Tel. +372 4338 692
 Fax. +372 4338 691
 piret@puidukoda.eu

     
Kaja Riimak

Kaja Riimak

Raamatupidaja-personalitöötaja
Tel. +372 4338 692
Fax. +372 4338 691
kaja@puidukoda.eu

Egle Tšetšin

 Egle Tšetšin

  Raamatupidaja  (lapsehoolduspuhkusel)
 Tel. +372 4338 692
 Fax. +372 4338 691
 egle@puidukoda.eu
       
 kristjan saks

Kristjan Saks

Tegevjuhi asetäitja, turundus
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5107 313
kristjan@puidukoda.eu

 Tanel Leevit

 Tanel Leevit

 Tehase juht
 Fax. +372 4338 691
 GSM +372 5698 0747
 tanel@puidukoda.eu

Veebitehas