EestiEnglishРусскийDeutschPolskiČeštinaNorwegianFrançais

Kontakt


Puidukoda Polska Sp. z o.o.
    www.drewnoestonskie.pl
   
     
Zakupy u producenta    

 

Tomasz Lipowski 

(+48) 604 284 052

tomasz.lipowski@puidukoda.eu

 

 

 Artur Kamiński 

 (+48) 661 294 385

 artur@puidukoda.eu

 

 

 

Barbara Zbieranek 

(+48) 667 694 323

barbara@puidukoda.eu

 

 

 

 

                           

 

 

 

       
Management      

 

Barbara Zbieranek 

(+48) 667 694 323

barbara@puidukoda.eu

 

 

                               

 Anna Bałdyga 

 Manager produktu

 (+48) 661 414 793

 anna@puidukoda.eu

 

 

 

Jerzy Kałecki 

Pełnomocnik zarządu ds. wsparcia rozwoju rynków regionalnych

(+48) 722 150 555

jerzy@puidukoda.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład MAZURY                                                       

12-200 Pisz, ul. Gdańska 16

   

 

Magdalena Czerwińska 

Zastępca kierownika składu

(+48) 665 410 444

 magdalena@puidukoda.eu

 

 

 

Anna Bałdyga 

 Manager produktu

 (+48) 661 414 793

 anna@puidukoda.eu

 

 


Łukasz Zduńczyk 

Kierownik magazynów

(+48) 669 989 085

lukas@puidukoda.eu

 

 


 

Skład "Wielkopolska"

Węglew, ul.Bukowa 13, 62 590 Golina

 

 

 

 

Grażyna Gemzicka  

Kierownik Składu

(+48) 722 200 555

grazyna@puidukoda.eu


 

 

Anna Bałdyga 

 Manager produktu

 (+48) 661 414 793

 anna@puidukoda.eu

 



 

Maciej Kowalski 

Magazynier

(+48) 725 620 555

maciej@puidukoda.eu

 

   

Skład Lublin

Dominów 163, 20-388 Lublin

     

 

 

Wojciech Duszejko 

(+48) 723 850 333

lublin-biuro@puidukoda.eu

 


Magdalena Czerwińska  

(+48) 665 410 444

magdalena@puidukoda.eu

 

MARKETING

 

 

 


 

Aleksandra Bajno 

Manager ds. marketingu

(+48) 725 820 222

aleksandra@puidukoda.eu

 

   Wojciech Maciejewski

 Manager ds. wdrażania i promocji

 (+48) 665 086 057

 wojciech@puidukoda.eu


Paweł Gawryluk 

Specjalista ds. ekspozycji

pawel@puidukoda.eu

   
       
Administracja      
       

Karolina Lipowska 

Dyrektor ds. administracyjno–kadrowych

karolina@puidukoda.eu

   

 

Dział logistyki
  

     
 

Nikolai Belaš

 Purchase Manager

+372 5331 5973

nikolai@puidukoda.eu

Raivo Fomitsev

Raivo Fomitsev

Logistics
Tel. +372 4338 690
MOB +372 5269 580
raivo@puidukoda.eu
 puidukoda.raivo

 

Dział administarcji
  

     
Jaana Einmann

Jaana Einmann

Assistant
Tel. +372 4338 690
info@puidukoda.eu

 

 

             
     
   
     
Egle Tšeštin

Egle Tšetšin

Accountant 
Tel. +372 4338 692
egle@puidukoda.eu
   
       

 


 

Veebitehas