EestiEnglishРусскийDeutschPolskiČeštinaNorwegianFrançais

Kontakt


Puidukoda Polska Sp. z o.o.
    www.drewnoestonskie.pl
   


Artur Kaminski

 

 

Artur Kamiński   polish russian

Przedstawiciel Handlowy

12-200 Pisz
GSM +48 661 294 385
artur@puidukoda.eu
www.drewnoestonskie.pl

 
Anna Baldyga

 

Anna Bałdyga   polish UK

Menedżer Składy Polska

ul. Gdańska 18
12-200 Pisz
GSM +48 661 414 793 
anna@puidukoda.eu  
www.drewnoestonskie.pl

 Jerzy

 

Jerzy Kałecki

Specjalista ds. logistyki

ul.Spółdzielców 26
62-510 Konin
GSM: 722-150-555
Tel:63-248-21-06
jerzy@puidukoda.eu
www.drewnoestonskie.pl

 

 

Grażyna Gemzicka

 

Grażyna Gemzicka

Kierownik składu nr 2 w Koninie

ul.Spółdzielców 26
62-510 Konin
Tel: 63-248-21-06
GSM: 722-200-555
grazyna@puidukoda.eu
www.drewnoestonskie.p

Tomasz Lipowski

Tomasz Lipowski   polish russian

Prezes Zarządu
Biuro Handlowe

ul. Grunwaldzka 3
12-120 Pisz
GSM: + 48 604 284 052
tomasz.lipowski@puidukoda.eu
www.drewnoestonskie.pl

 

 

l


   

 

 

Dział logistyki
  

     
 Nikolai Belas

Nikolai Belaš

Purchase Manager
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5331 5973
nikolai@puidukoda.eu

Raivo Fomitsev

Raivo Fomitsev

Logistics
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5269 580
raivo@puidukoda.eu
 puidukoda.raivo

 

Dział administarcji
  

     
Jaana Einmann

Jaana Einmann

Assistant
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
info@puidukoda.eu

 Kristiine Kõiv

Kristiine Kõiv

Assistant (maternity leave)
Tel. +372 4338 690
Fax. +372 4338 691
info@puidukoda.eu

             
     
Katrin Hünerson

Katrin Hünerson

Chief Accountant
Tel. +372 4338 692
Fax. +372 4338 691
katrin@puidukoda.eu

Piret Kallas

Piret Kallas

Accountant
Tel. +372 4338 692
Fax. +372 4338 691
piret@puidukoda.eu

   
     
Egle Tšeštin

Egle Tšetšin

Accountant (maternity leave)
Tel. +372 4338 692
Fax. +372 4338 691
egle@puidukoda.eu
   
       
Kristjan Saks

Kristjan Saks

Deputy General Manager, Marketing
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5107 313
kristjan@puidukoda.eu

Tanel Leevit

Tanel Leevit

Factory Manager
Fax. +372 4338 691
GSM +372 5698 0747
tanel@puidukoda.eu

Veebitehas