Woodmood

 

– Rahvusvaheline kõrgväärindatud höövelpuidu bränd

– Klassikaline maitsekas disain

– Põhjamaisest kvaliteetsest puidust tooted

– Jätkusuutlikkus ja võimalikult väike ökoloogiline jalajälg

VAATA WOODMOOD KATALOOGI

Woodmood paigaldusvideod

Woodmood valikud

RUSTIK

Woodmood Rustik tootesarja iseloomustab värvitud rustikaalne saepinnaga töötlus, täispuidust voodrilauda on ideaalne kasutada sisetingimustes. Rustik sisevoodrilaudu on viimistletud spetsiaalse töötlusega 6 värvitoonis: Cappuccino, Mint, Cherry, Smoke, Denim ja Lemon

KONTRAST

Woodmood KONTRAST tootesarja iseloomustab värvitud vanutatud viimistlus. Täispuidust voodrilauda sobib kasutada sisetingimustes. Voodrilaud sobib nii uutesse hoonetesse kui ka vanade hoonete renoveerimiseks. Paigaldada võib nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

DRAGON

Dragon on dekoratiivse reljeefse pinnaga voodrilaud, mis lisab interjööri põneva efekti. Dragon on inspireeritud jaapanipärasest puidu põletamise tehnikast. See on loodud kaasaegset tehnoloogiat kasutades: spetsiaalse stantsiga surutakse muster puidupinnale ning kaetakse 3 kihi värviga.

WAX

Woodmood WAX voodrilauda iseloomustab skandinaaviapärane helevalge viimistlus, mis on kergelt läbipaistev. Laua pind on siidjalt sile ja matt. Täispuidust voodrilauda sobib kasutada sisetingimustes. Voodrilaua pind on sile ja hööveldatud ning vahaga poleeritud.

OLD SAW

Woodmood OLD SAW on kerge saemustriga tööstuslikult viimistletud põrandalaud,mis on saadaval kolmes erinevas värvitoonis: pruun-valge, hall-valge ja valge. Old Saw loomulikult kulunud välimus lisab siseviimistlusse omapära ja rustikaalsust.

ARKTIK

Woodmood ARKTIK tootesari on tööstuslikult viimistletud, põrandalauad on saadaval kahes erinevas värvitoonis: Limestone ja Basalt. Materjali loomulikult kulunud välimus ja dekoratiivne puidumuster lisab siseviimistlusse omapära.

VIKING

Täispuidust värvitud välisvoodrilaud VIKING sobib kasutamiseks hoonete välisviimistluses. Voodrilauaga sobib katta nii uute hoonete fassaade kui ka renoveerida vanu hooneid, suur eeltöö on Sinu eest juba ära tehtud ning lauad on kohe paigaldamiseks valmis. UTK-profiili soovitame paigaldada peamiselt horisontaalselt

FERROUS

Woodmood FERROUS tootesari on valmistatud lehisest, mis on välistingimustes äärmiselt vastupidav ning ilmastikukindel. Puitu on toonitud raudsulfaadi ja pigmendi seguga, mis annab puidule kohe vanutatud hallika Old Look tooni ning kaitseb puitu bakterite ja seente mõju eest. Soovitame eelkõige kasutada välistingimustes.

Puit on hinnatud miljöö looja ning looduslik keskkonna hoidja nii siseruumes kui ka väliskeskkonnas.

OLD SAW põrandalaud
DRAGON sisevoodrilaud
KONTRAST sisevoodrilaud
RUSTIK sisevoodrilaud
ARKTIK põrandalaud

Referentsid

Majakesed maalilisel Blidö saarel Rootsis Majakesed maalilisel Blidö saarel Rootsis

Ehistusaasta: 2020
Kasutatud materjalid: välisvooder UYS 21x 210 mm, siseruumide laed UTK 28x70 mm lehisest

Tidal Stone, Jurassic Coast puidust kortermajad Suurbritannias Tidal Stone, Jurassic Coast puidust kortermajad Suurbritannias

Ehistusaasta: 2019
Kasutatud materjalid: raudsulfaadiga töödeldud OLD LOOK lehis

Eramaja interjöör Harjumaal Eramaja interjöör Harjumaal

Ehistusaasta: 2018
Kasutatud materjalid: sisevoodrilaud RUSTIK Smoke

Puidukoja kontor Tartu kesklinnas Puidukoja kontor Tartu kesklinnas

Ehistusaasta: 2018
Kasutatud materjalid: ARKTIK põrandlaud, RUSTIK sisevoodrilaud, WAX valge vahaga sisevoodrilaud

Puidukoda teostab müüki
läbi ametlike edasimüüjate.

Hoia ennast uudistega kursis ja liitu meie uudiskirjaga

Tellimuse saab igal ajal tühistada.

    Olen tutvunud Puidukoda OÜ andmekaitsereeglitega