Meeskond

MÜÜK JA TURUNDUS

Toivo
Tammekivi

Müügijuht

+372 5373 5693
toivo@puidukoda.eu

Turud:
Läti, Kesk-Euroopa ja Skandinaavia

Jaagup
Lehes

Müügidirektor

+372 525 7036
jaagup@puidukoda.eu

Turud:
Euroopa, Põhja-Aafrika ja USA

Martin
Viljak

Müügijuht

+372 5333 5378
martin.viljak@puidukoda.eu

Turud:
Eesti

Karoli
Hainsoo

Müügijuht

+372 526 1194
karoli@puidukoda.eu

Turud:
Kreeka, Aasia (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

Martin
Truupõld

Müügikoordinaator

+372 5196 5831
martin.truupold@puidukoda.eu

Turud:
Poola, Tšehhi, Leedu, Horvaatia, Makedoonia, Kosovo

Merilin
Parts

Müügispetsialist

+372 5557 1133
merilin@puidukoda.eu

Turud:
Kreeka, Aasia (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

Sigrid
Morozov

Müügijuht

+372 5827 3800
sigrid@puidukoda.eu

Turud:
Euroopa

Baibi
Villem

Turundusspetsialist

+372 5800 4316
baibi@puidukoda.eu

Pavla
Bortlova

Puidukoda CZ müügiesindaja

+420 7242 72376
pavla.bortlova@puidukoda.cz

Turud:
Tšehhi, Slovakkia

Tomasz
Lipowski

Puidukoda PL müügiesindaja

+48 6042 84052
tomasz.lipowski@puidukoda.eu

Turud:
Poola

Andrew
Goto

Timber Focus müügiesindaja

+44 7508 105164
andrew.goto@timberfocus.com

Turud:
Suurbritannia, Iirimaa

Logistika ja ost

Raivo
Fomitsev

Logistik

+372 526 9580
raivo@puidukoda.eu

Jaana
Lainoja

Logistika assistent

info@puidukoda.eu

Hedi
Ebert

Tollideklarant – ostulogistik

+372 529 1775
hedi@puidukoda.eu

Armas
Hendrik

Laojuhataja – logistik

+372 529 8824
armas@puidukoda.eu

Nikolai
Belaš

Ostujuht

+372 5331 5973
nikolai@puidukoda.eu

Kati
Teppo

Ostuspetsialist

+372 5400 5860
kati.teppo@puidukoda.eu

Tiiu
Muska

Ostu- ja logistikaassistent

tiiu@puidukoda.eu

Tootmine

Annika
Veidenberg

Põhitootmise tootmismeister

+372 5850 4334
annika@puidukoda.eu

Karel
Lepik

Tootmisassistent

karel@puidukoda.eu

Leho
Lainoja

Tehnikajuht

+372 503 2244
leho@puidukoda.eu

Ivalo
Martens

Põhitootmise tootmismeister

+372 528 8212
ivalo@puidukoda.eu

Erko
Aalmaa

Värvimise- ja järeltöötluse tootmismeister

+372 5199 2591
erko@puidukoda.eu

Matis
Mägi

Värvimise- ja järeltöötluse tootmismeister

+372 5198 4772
matis@puidukoda.eu

Arles
Peterson

Briketi ja pelleti tootmismeister

+372 5628 1498
arles@puidukoda.eu

Raamatupidamine

Egle
Tšetšin

Raamatupidaja

+372 53 414 591
egle@puidukoda.eu

Kati
Öövel

Raamatupidaja

kati@puidukoda.eu

Juhtkond

Jean
LeMaitre

Tegevjuhi KT

+33 637 030 463
j.lemaitre@protacfrance.com

Rein
Vaheoja

Logistika- ja haldusjuht

+372 5662 7586
rein@puidukoda.eu

Martin
Stserbakov

Tootmisjuht

+372 527 9325
martin@puidukoda.eu

Maarja
Laansalu

Pearaamatupidaja

+372 5301 1210
maarja@puidukoda.eu

Marit
Tisler

Personalijuht

+372 521 0764
marit@puidukoda.eu