Meeskond

MÜÜK JA TURUNDUS

Martin
Viljak

Müügijuht

+372 5333 5378
martin.viljak@puidukoda.eu

Turud:
EestiLäti, Kesk-Euroopa ja Skandinaavia

Karoli
Hainsoo

Müügijuht

+372 526 1194
karoli@puidukoda.eu

Turud:
Kreeka, Aasia (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

Sigrid
Morozov

Müügijuht

+372 5827 3800
sigrid@puidukoda.eu

Turud:
Holland, Suurbritannia, Saksamaa

Martin
Truupõld

Kliendihaldur

+372 5196 5831
martin.truupold@puidukoda.eu

Turud:
Poola, Tšehhi, Leedu, Horvaatia, Makedoonia, Kosovo

Merilin
Parts

Müügispetsialist

+372 5557 1133
merilin@puidukoda.eu

Turud:
Kreeka, Aasia (Korea, Jaapan, India), Lähis-Ida, Põhja-Aafrika

Kaisa
Kängsep

Müügikoordinaator

+372 5909 2909
kaisa@puidukoda.eu

Turud:
Eesti

Tütarettevõtted

Puidukoda CZ s.r.o.

https://www.puidukoda.cz/

Turud:
Tšehhi, Slovakkia

Puidukoda Polska Sp z o.o.

https://www.drewnoestonskie.pl

Turud:
Poola

Timber Focus

https://www.timberfocus.com/

Turud:
Suurbritannia, Iirimaa

Logistika ja ost

Raivo
Fomitsev

Logistik

+372 526 9580
raivo@puidukoda.eu

Jaana
Lainoja

Logistika assistent

info@puidukoda.eu

Hedi
Ebert

Tollideklarant – ostulogistik

+372 529 1775
hedi@puidukoda.eu

Armas
Hendrik

Laojuhataja – logistik

+372 529 8824
armas@puidukoda.eu

Nikolai
Belaš

Ostujuht

+372 5331 5973
nikolai@puidukoda.eu

Kati
Teppo

Ostuspetsialist

+372 5400 5860
kati.teppo@puidukoda.eu

Tiiu
Muska

Ostu- ja logistikaassistent

tiiu@puidukoda.eu

Tootmine

Annika
Veidenberg

Põhitootmise tootmismeister

+372 5850 4334
annika@puidukoda.eu

Karel
Lepik

Tootmisassistent

karel@puidukoda.eu

Leho
Lainoja

Tehnikajuht

+372 503 2244
leho@puidukoda.eu

Ivalo
Martens

Põhitootmise tootmismeister

+372 528 8212
ivalo@puidukoda.eu

Erko
Aalmaa

Värvimise- ja järeltöötluse tootmismeister

+372 5199 2591
erko@puidukoda.eu

Matis
Mägi

Värvimise- ja järeltöötluse tootmismeister

+372 5198 4772
matis@puidukoda.eu

Arles
Peterson

Briketi ja pelleti tootmismeister

+372 5628 1498
arles@puidukoda.eu

Urmas
Põllumäe

Kvaliteedispetsialist

+372 5191 1478
urmas@puidukoda.eu

Finantsosakond

Egle
Tšetšin

Raamatupidaja

+372 53 414 591
egle@puidukoda.eu

Kati
Öövel

Raamatupidaja

+372 532 67033
kati@puidukoda.eu

Mailis
Metsalu

Andmeanalüütik

mailis@puidukoda.eu

 

Margus 
Laanemäe

Finantskontoller

margus@puidukoda.eu

 

Juhtkond

Eveli
Opmann

Tegevjuht

+372 529 3639
eveli@puidukoda.eu

Rein
Vaheoja

Logistika- ja haldusjuht

+372 5662 7586
rein@puidukoda.eu

Martin
Stserbakov

Tootmisjuht

+372 527 9325
martin@puidukoda.eu

Toivo
Tammekivi

Tarneahelajuht

+372 5373 5693
toivo@puidukoda.eu

 

Marit
Tisler

Personalijuht

+372 521 0764
marit@puidukoda.eu

Jean
LeMaitre

Konsultant

+33 637 030 463
j.lemaitre@protacfrance.com

Jaagup
Lehes

Müügidirektor

+372 525 7036
jaagup@puidukoda.eu

Turud:
Euroopa, Põhja-Aafrika ja USA

Tiiu
Sõnajalg

Finantsjuht

tiiu.sonajalg@puidukoda.eu