Puidukoda tööandjana

Puidukoda on tööandja, kes soovib, et töötajad tuleksid tööle rõõmsalt ja lahkuksid päeva lõpus sama rõõmsalt ja rahulolevalt. Me soovime Sulle pakkuda väljakutseterohket tööd, head meeskonda, võimalust end teostada ja tulemusi saavutada arengule suunatud ettevõttes. Meid iseloomustab inimestele orienteeritud organisatsioonikultuur ning vastutustundlikkus.

Meie toodangu jõudmiseks 40 erinevasse riiki panustavad kõik töötajad: nii aktiivne müügijuht, hea silmaga höövlimeister, kohusetundlik liinioperaator, täpne tõstukijuht, kompetentne logistikaassistent, enesekindel raamatupidaja kui ka inspireeriv juht.

Meie väärtused

Meie jaoks on oluline, et teeme oma tööd rõõmsalt ja pühendunult. Kui tunned, et tahad omalt poolt muuta maailma värvilisemaks, oled oodatud meie meeskonnaga liituma.

Aasta õppijasõbralik tööandja 2020

Asume Viljandimaal Karksis ning oleme piirkonna suurimaid tööandjaid, kuid samas on meie asukoht ka meie miinus, kuna töötajaid on raske leida. Sellest tulenevalt teeme omalt poolt kõik, et töötajad kasvaksid ja areneksid majas sees ning oleksid motiveeritud üha enam uusi asju õppima ja olema kursis uute suundadega meie tegevusvaldkonnas. Meie püüdlus on tagada organisatsioonis jätkusuutlikkus ja järjepidavus. Õppimise ja enesearengu toetamine seda kahtlemata loob.

OÜ Puidukoda tegutseb aastast 1997 ja on üks suurimaid põhjamaisest okaspuust höövelmaterjali tootjaid ja selle viimistlejaid BaltikumisMeie tooteid müüakse üle maailma: 80% toodangust ekspordime Euroopasse, Aasiasse, Lähis-Itta ja Ameerikasse. Sinu uus töökoht asub Viljandimaal Karksis ning Sind ootab avasüli ligi 100 töökaaslast. Ettevõtte 2020. aasta käive oli üle 40 miljoni euro.

Miks töötada Puidukoda OÜ-s?

Võimalus ennast teostada

Pakume põhjalikku väljaõpet ja koolitusi ning võimaldame Sul organisatsioonisiseselt edasi liikuda.

Veedame koos tiimiga aega

Olgu selleks orienteerumine, sünnipäevade tähistamine, piknikud, Rootsi kruiis või midagi muud.

Toetame oma töötajate tervist

Toetame Sinu sportimist, pakume regulaarset masaaži, tervisekontrolli ja korralikke tööriided.

Vabad nädalavahetused

Töötame esmaspäev kuni reede kahes vahetuses (6:00-14:30 ja 14:30-23:00). 

Võimalus kujundada oma palka

Lisaks põhipalgale pakume Sulle töötulemustest sõltuvat tulemustasu.

“Puidukoda OÜ-s väärtustame kõrgelt Sinu kogemust ja õppimisvõimet. Meie ettevõttes on positiivne õhkkond ja inimestele orienteeritud organisatsioonikultuur. Me utsitame teineteist, et kõik koos jõuda ühiste eesmärkideni.

Uue aasta alguses alustame kompleksi renoveerimisega, mille hulka kuulub uus saun, garderoob, lastetoad, puhkeruumid ja köögid.”

Marit Tisler

Personalijuht

“Puidukoda on innovatiivne ettevõtte, mis püüdleb pideva arengu poole. Oleme hetkel süsteemide täiendamise protsessis, mistõttu praegu on parim aeg, et meiega liituda ja kaasa rääkida ettevõtte ja süsteemide arendamises.

Peame väga oluliseks inimese head meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust ning positiivset ellusuhtumist.

Rein Vaheoja

Logistikajuht

“Kolm aastat tagasi alustasin Puidukoda OÜ-s höövlimeistrina. Alustades oli minu täita vahetusevanema roll ning aeg-ajalt tootmismeistri asendamine. Tänu soosivale töökeskkonnale ja toetavale juhtkonnale arenesin kiiresti tootmismeistriks.

Kui Sul on soovi ja tahet, siis siin on Sul võimalik end realiseerida ning ettevõttesiseselt areneda.”

Ivalo Martens

Tootmismeister

Puidukoda numbrites

2020. aasta käive

∼40 000 000 €

Töötajaid kokku

100

Toodangu eksport

80%

Puidukoja töökohad

Tõstukijuht

Tõstukijuht on meie esimene lüli, tema toimetab puitmaterjali ilma seda vigastamata õigesse kohta, kust töö alguse saab. Tema tunneb lasu, saematerjali kvaliteeti, suudab teha koormaplaani ning jagab kõiki oma teadmisi abivalmilt.

Höövlimeister

Höövlimeister on meie meeskonna esimene juht. Tema ülesanne on motiveerida kõiki olulisi tootmistöötajaid, samuti on höövlimeistri peamine roll tagada höövelduse tippkvaliteet ja höövli tõrgeteta töö.

Lintsaeoperaator

 Lintsaeoperaator on höövlimeistri parem käsi ja tänu temale on Puidukoja toormaterjali kvaliteet parim, sest just lintsaeoperaator vastutab selle eest, et kvaliteetne materjal liinil edasi liiguks ja lintsaad tõrgeteta töötaks.

Järeltootmise spetsialist

Järeltootmise spetsialist tagab, et oleks olemas materjal, mida kasutada pakkimisel. Nemad kasutavad ära kõik puidujäägid ja on osavad käsitsema erinevaid masinaid.

Sorteerija

Sorteerija sorteerib Puidukoja kvaliteedijuhendite kohaselt välja nõuetele vastava kvaliteediga puidu. Tema täpne silm on viimane, mis annab kvaliteedile hinnangu.

Liinioperaator

Liinioperaator on esimene ja viimane lüli, kes heidab valvsa pilgu materjalile: seda ette valmistades ja hiljem valmistoodangut pakkides.

Värviliini spetsialist ja operaator

Nemad annavad meie toodetele viimase lihvi. Just täpselt sellise, mida meie klient soovib. Olgu see siis krunditud, pinnavärviga kaetud või hoopis lasuurvärviga värvitud. Värvitoonidest neil puudu ei tule!

Meie pakkumine sinule

– Koolitus- ja väljaõppevõimalused (oma soovi ja ettevõtte vajaduste kohaselt)
– SportID sporditoetus (33 eurot iga kuu)
– Tööriided
– Tervisekontroll, gripivaktsiin
– Ettevõtte üritused: meeleolukad suvepäevad ja jõulupidu, erinevate osakondade meeskonnaüritused ja sünnipäevakingitusega meelespidamine
– Sinu lastele: jõulupakk, 1. klassi astuja toetus, lapse sünnitoetus

 

Võta meiega ühendust

Infot vabadest töökohtadest saab kirjutades

Hoia ennast uudistega kursis ja liitu meie uudiskirjaga

Tellimuse saab igal ajal tühistada.

    Olen tutvunud Puidukoda OÜ andmekaitsereeglitega