Puidukoda on rahvus-
vaheline kõrgväärindatud
höövelpuidu tootja.

Puidukoda on Lõuna-Eestis asuv 1997. aastal asutatud höövlitööstus, mis on Prantsusmaal asuva puiduettevõtte Protac tütarettevõte ning mõlemad koos kuuluvad 1949. aastal Loode-Prantsusmaal Britannias asutatud perefirma ettevõtete gruppi Group Rose.

Protac on keskendunud höövelmaterjali tootmisele, immutamisele, viimistlemisele ja turustamisele üle kogu Prantsusmaa. Puidukoda põhitegevuseks on kõrgema lisandväärtusega okaspuidust höövelmaterjali (kuusk, mänd ja lehis) tootmine ning turustamine. Puidukojal on kaasaegne ja paindlik täisautomatiseeritud tootmisliin (sorteerimisest saagimise, hööveldamise ja kiletamiseni).

Puidukoda pakub tööd rohkem kui 100 töötajale, müüme oma tooteid rohkem kui 35 riigis üle maailma. Ettevõtte käive ületas eelmisel aastal 64 miljonit.

Me hoolime kvaliteedist

Toormaterjalina kasutame kõrgekvaliteedilist põhjamaist okaspuu puitu. Ostame oma puitu vaid jätkusuutlikult majandatud metsadest, sest keskkond ning kvaliteet on meie jaoks olulised.

Lisaks pakume mitmeid järeltöötluse võimalusi – värvimine, kappimine, otsatapp, immutus.

+ Enam kui 25 aastat kogemust
+ Oleme puidu väärtusest teadlikud ja jätkame puidu väärindamist
+ Põhjamaisest, kvaliteetsest puidust tooted
+ Tõhus ja innovaatiline tootearendus
+ Traditsiooniline, klassikaline, maitsekas disain

+ Lai tootesortiment
+ Ekspordime enam kui 35 riiki
+ Soovime luua uusi turutrende
+ Meil on parimad oskused ja töötajad igas töölõigus kogu tootmisahela ulatuses
+ Jätkusuutlikkus ja võimalikult väike  ökoloogiline jalajälg on meile olulised

Puit on hinnatud miljöö looja ning looduslik
keskkonna hoidja nii siseruumides
kui ka väliskeskkonnas.

Ettevõttest

 

Puidukoda on Lõuna-Eestis asuv 1997. aastal asutatud Prantsuse kapitalil põhinev höövlitööstus. Meie põhitegevus on kõrgema lisandväärtusega okaspuu höövelmaterjali (kuusk, mänd ja lehis) tootmine ning turustamine.

Puidukojal on kaasaegne ja paindlik täisautomatiseeritud tootmisliin (sorteerimisest saagimise, hööveldamise ja kiletamiseni), mis käivitati 2004. aastal ja rekonstrueeriti ning renoveeriti 2010. aastal.

Lisaks pakume mitmeid järeltöötluse võimalusi: värvimine, kappimine, otsatapp, immutus.

Toormaterjalina kasutame kõrgekvaliteedilist põhjamaist okaspuu puitu, millest peamise osa ostame Skandinaaviast.

Ettevõte pakub tööd rohkem kui 100 töötajale.

Alates 2013. aastast kuulub Puidukoda Prantsuse puiduettevõtete gruppi Rose Group, mis on 1949. aastal Loode-Prantsusmaal Britannias asutatud perefirma.

Puidukoda on Rose Groupi kuuluva ettevõtte Protac tütarettevõte. Protac on keskendunud höövelmaterjali tootmisele, immutamisele, viimistlemisele ja turustamisele üle kogu Prantsusmaa.

Seisame kirglikult parema
elukeskkonna loomise eest

Meie olemus

Taotlus

 

Puidukoda seisab kirglikult parema elukeskkonna loomise eest. Meie sügava veendumuse kohaselt on puit hinnatud miljöölooja ning loomuliku keskkonna hoidja nii siseruumides kui ka väliskeskkonnas. Puitlahendused aitavad luua hubase atmosfääri, tagada siseruumides tervisliku sisekliima. Puidukoda oskab sellele vääriliselt kaasa aidata ja teab, kuidas tuua esile puidu isikupära ning aidata luua õige meeleolu.

Tootmine

 

Meie puidutöötlemise tehas asutati 1997. aastal Lõuna-Eestis, Karksis. Oleme enam kui 25 aastat tegelenud kuuse- ja männipuidu ning lehise hööveldamisega, et valmistada sise- ja välisvoodrilaudu, terrassilaudu, põrandalaudu ja konstruktsioonipuitu. Klientide heaolu, valdkonna kiire arengu ja trendide loomise eest seisab pühendunult meie ettevõttes iga päev 100 puiduusku inimest. Turustame oma tooteid rohkem kui 35 riigis.

Hoiak

 

Meid on edasi viinud asjatundlikkusel ja uudishimul baseeruv tootearendus ning järjekindlus, julgus katsetada uusi tehnoloogiaid ja töötlusi.

Oskame kõige paremini kliendile pakkuda nii traditsioonilist kui ka uuenduslikku puidukasutust, säilitades puidu väärikuse ja karakteri. Teame ja soovime, et kõik teaksid.

Vastutustundlik ettevõtlus

 

Vastutustundlik ettevõtlus Puidukojas

Meie Puidukojas peame väga oluliseks jätkusuutlikku ja vastutustundlikku ettevõtlust. Hoiame seda mõttelaadi meeles, alates tooraine valikust lõpetades töötajate heaoluga. Meie oleme oma tootmise ja töökorralduse seadnud nii, et see järgiks vastutustundliku ja keskkonnasõbraliku ettevõtte parimaid praktikaid.

Kasutame taastuvaid loodusvarasid, vähendame sellega ökoloogilist jalajälge ja panustame nii loodust säästvasse eluviisi. Puidu kasutamise suurimaks plussiks on asjaolu, et puitu seotakse suurtes kogustes süsinikku.

Jätkusuutlikkuse seisukohalt on oluline, et kasutame puitu kokkuhoidlikult, lisame väärtust kogu puitmaterjalile. Puidu töötlemine tarbib vähem vett, kui teiste ehitusmaterjalide tootmine ning püüame vähendada ka fossiilsete kütuste tarbimist, valides säästlikumaid transpordiviise.

Panustame teadlikult mitte ainult kulude kokkuhoidu, vaid ka keskkonnateadlikkuse kasvatamisse nii oma ettevõttes kui ka klientides läbi toodete, mida me pakume. Meil on väga hea meel, kui valite just meie tooted, sest läbi selle annate omapoolse panuse rohelisema ja keskkonnasõbralikuma ettevõtluse arendamiseks ja looduse jätkusuutlikkuse kasvuks.

Sertifikaadid

CE sertifikaadid ja
toimivusdeklaratsioonid

CE-märgis on tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnakaitsestandarditele.

1. Tugevussorteeritud materjali sertifikaat: PDF
2. Sisevoodrilaua, välisvoodrilaua ja
terrassi CE-märgistamise õigus: PDF
3. Põrandalaua CE-märgistamise õigus: PDF

Toimivusdeklaratsioonid:

1. Deklaratsioon: PDF
2. Deklaratsioon: PDF
3. Deklaratsioon: PDF

FSC® ja PEFC™
tarneahela sertifikaadid

FSC sertifikaat näitab, et ettevõte vastab turul kõige kõrgematele ühiskondlikele ja keskkonnanõuetele.

PEFC metsamajandamise sertifikaat näitab, et metsaomanik majandab oma metsi keskkonnasõbralikult ja säästlikult ning täidab metsamajandamise standardi nõudeid sh jälgitakse metsas toimuvaid arenguid, seistakse selle eest, et uus metsapõlv kasvama saaks, jälgitakse metsade tervislikku seisundit ning säilitatakse loodusliku mitmekesisust.

1. FSC ® Sertifikaat: PDF, FSC® sertifikaadi otsing 
2. PEFC™ Serifikaat: PDF

ISO 9001:2015 kvaliteedi-
juhtimise sertifikaat

ISO 9001 sertifitseerimise eesmärk on tõestada, et ettevõte täidab oma kvaliteedistandardeid vastavalt rahvusvahelistele standarditele.

ISO 9001:2015 sertifikaat tõendab süsteemi efektiivsust ning kinnitust, et ettevõte on rakendanud kõik vajalikud kvaliteedi tagamise meetmed võetud kohustuste tagamiseks.

1. ISO9001: PDF

Tütarettevõtted

TšEHHI

 

Puidukoda CZ s.r.o.

 

Puidukoja höövelpuidu müük Tšehhis pärineb aastast 2010, nimi Puidukoda CZ s.r.o. võeti kasutusele 2013. aasta kevadel. Puidukoda CZ müüb ja toodab Põhjamaisest kuusest ja männist ning lehisest välis- ja sisevoodrilaudu, põrandalaudu, terrassilaudu ja muid hööveldatud kaupu.

www.puidukoda.cz

Poola

 

Puidukoda Polska

 

Alates 2004. aastast on Puidukoja tooteid saadaval Poolas – nende müügiga tegeleb Puidukoda Polska. Tütarettevõttel on laod Piszis, Konini lähedal Weglewos ja Lublinis. Puidukoda Polskas omistatakse suurt tähtsust kaasaegsetele, tehnoloogiliselt arenenud tootmislahendustele, mille eesmärk on suurendada efektiivsust ja tagada tellimuste võimalikult kiire täitmine.

www.drewnoestonskie.pl

SIHTTURUD

SIHTTURUD

Lõuna-Korea
Poola
Tšehhi
Holland
Prantsusmaa
Suurbritannia
India
Saksamaa
Hispaania
Leedu
Sri Lanka
Jordaania
Iisrael
Vietnam
Tai
Uus-Meremaa
Egiptus
Seishellid
Küpros
Ungari
Läti
Soome
Slovakkia
Austria
Taani
Kreeka
Itaalia
USA
Island
Maroko
Portugal
Jaapan
Makedoonia
Horvaatia
Eesti
Kosovo
Rootsi
Norra
Iirimaa
Albaania
Bulgaaria

 

Puidukoda teostab müüki
läbi ametlike edasimüüjate.

Hoia ennast uudistega kursis ja liitu meie uudiskirjaga

Tellimuse saab igal ajal tühistada.

    Olen tutvunud Puidukoda OÜ andmekaitsereeglitega